Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mrugające kontrolki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mrugające kontrolki

    Zamieszczone przez KulfonP
    Ja mam 127 000 przejechane, auto z grudnia 2010, rozrząd oryginalny w silniku nic nie robione odpukać chodzi jak żyleta. Miesiąc temu zaktualizowałem sobie oprogramowanie silnika z wersji 5xxx na wersję 9xxx - cośtam i chodzi jeszcze lepiej - ciszej i równiej.

    Oby tak dalej.
    A w jaki sposób zaktualizowałeś program i na jakim oleju jeździsz?

  • #2
    Mrugające kontrolki

    Link chwilą pojawił mi się pewien problem.Nie mogę odpalić samochodu.(a jeszcze wczoraj jeździłem bezproblemu)Kontrolki zwariowały po przekręceniu kluczyka migają a najbardziej miga a zarazem coś "pyka" przy kontrolce grzania świec.(pykanie coś w stylu jak gdy włączony jest kierunkowskaz)Co może być powodem.Akumulator dobry inny (dostawczak na nim odpalił bezproblemu) masa raczej jest..co mam jeszcze sprawdzić? gdzies jakieś zwarcie czy coś?? :cry: rozrusznik??
    Octavia przed FL,2000r.1.9 TDI
    O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
    Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

    Komentarz


    • #3
      Może więcej by było wiadomo po podpieciu szkodnika pod kompa :wink:
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        Re: Mrugające kontrolki

        Zamieszczone przez lukasz16v
        Link chwilą pojawił mi się pewien problem.Nie mogę odpalić samochodu.(a jeszcze wczoraj jeździłem bezproblemu)Kontrolki zwariowały po przekręceniu kluczyka migają a najbardziej miga a zarazem coś "pyka" przy kontrolce grzania świec.(pykanie coś w stylu jak gdy włączony jest kierunkowskaz)Co może być powodem.Akumulator dobry inny (dostawczak na nim odpalił bezproblemu) masa raczej jest..co mam jeszcze sprawdzić? gdzies jakieś zwarcie czy coś?? :cry: rozrusznik??
        Octavia przed FL,2000r.1.9 TDI
        sprawdz przekaznik 109

        Komentarz


        • #5
          mobi65 Możesz podrzucić jakiś schemat gdzie ten przekaźnik się znajduję? lub mniej więcej opisać,ponieważ z internetu korzystam w tel a strasznie wolno mi chodzi..
          O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
          Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

          Komentarz


          • #6
            lukasz16v, przekaźniki masz po lewej stronie nad pedałami, łopatologicznie tak jakby od spodu włącznika świateł. Osłona trzyma się na 2x Torx T20 (chyba). U mnie za świece odpowiada 103, 109 nie mam w ogóle - był pewnie od jakiegoś dodatkowego wyposażenia, a ja mam tylko ambiente :wink:
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • #7
              No więc tak:
              rafiki, przekaźniki wiedziałem gdzie są chodziło mi głównie o to który to ale fakt są wszystkie prawie ponumerowane a tego nie wiedziałęm
              Nie łączył właśnie któryś przekaźnik..nie jestem w stanie powiedzieć który bo wyciągałem wszystkie po kolei..poprostu wyjełem wszystkie wyczyściłem i włożyłem i jak ręką odją ;p
              Tak że z tym problem z głowy ale...
              Ktoś wie co to jest zaznaczone na foto czyżby to filt oleju się tam w tym znajdował(tylko się nie śmiać :P )?? Jak się patrzy od boku auta od lewej strony jest to widać.Filtra jeszcze nigdy nie zmianiałem w Octavii choć wypadało by a już jeźdzę z rok i nie wiem czy poprzedni właściciel go zmieniał i kiedy.Choć moje pytanie dotyczy czego innego...cała ta obudowa jest w oleju zalana i tylko to...co tam jest jakaś uszczelka czy coś? Bo zapewne mam coś nieszczelne a nie lubie jak nawet mi się sączy gdzie kolwiek...







              O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
              Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lukasz16v
                No więc tak:
                rafiki, przekaźniki wiedziałem gdzie są chodziło mi głównie o to który to ale fakt są wszystkie prawie ponumerowane a tego nie wiedziałęm
                Nie łączył właśnie któryś przekaźnik..nie jestem w stanie powiedzieć który bo wyciągałem wszystkie po kolei..poprostu wyjełem wszystkie wyczyściłem i włożyłem i jak ręką odją ;p
                Tak że z tym problem z głowy ale...
                Ktoś wie co to jest zaznaczone na foto czyżby to filt oleju się tam w tym znajdował(tylko się nie śmiać :P )?? Jak się patrzy od boku auta od lewej strony jest to widać.Filtra jeszcze nigdy nie zmianiałem w Octavii choć wypadało by a już jeźdzę z rok i nie wiem czy poprzedni właściciel go zmieniał i kiedy.Choć moje pytanie dotyczy czego innego...cała ta obudowa jest w oleju zalana i tylko to...co tam jest jakaś uszczelka czy coś? Bo zapewne mam coś nieszczelne a nie lubie jak nawet mi się sączy gdzie kolwiek...



                Obrazek



                Obrazek
                to jest chlodnica oleju nad nia znajduje sie filtr oleju,sprawdz czy ci sie nie poluzowala sruba pod chlodnica oleju

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X